Mozek génia

pátek 15. leden 2016 19:55

Věnováno br.V.Čechovi, příteli, který mi dodává energii

Za dobu svého skoro ročního působení na BB, jsem konstatoval, že začínám být uznávaným odborníkem v mnoha profesích. Závistivci sice zpochybňují mé kvality, ale to nic neubírá na faktu, že pomalu bledne sláva Járy Cimrmana, protože nemá již co nabídnout. Je to postava ryze vymyšlená, kdežto já stále žiji, tudíž jsem schopen všeho.

Možná si někdo z vás vzpomene na mojí geniální zkrášlovací metodu, k odstranění vrásek, pomocí kolíčků na prádlo. Uvědomil jsem si, že věda jde neustále kupředu a jsou používány nové metody, Musím jít z dobou a v mém mozku se zrodil vynikající nápad, který opět vůbec nezatíží rodinný rozpočet.

Na čem je můj nápad založen. Prohlížel jsem magazíny, kde je nabízeno „žehlení“ pleti pomocí botulotoxínu. Do obličeje se injekčně aplikují malé dávky „klobásového“ jedu a tím je získán excelentní zjev voskové figuríny. Starší celebrity sice nesmí na veřejnost, ale chvíli to zabírá.

Jak známo botulotoxin je jed, který působí na nervy a svaly, tak že ochrnou a jelikož jsou vyřazeny z provozu, nelze dělat  „grimasy“ čímž se netvoří vrásky. Velmi jednoduché, ale finančně náročné.

Má metoda je jednoduší. Botulin lze získat zadarmo z každého špatně zpracovaného masa, hlavně uzenin. Požádáte v kterémkoliv supermarketu o „zamřelý“ kus masa, necháte ho ještě nějakou dobu macerovat ve vlastní šťávě a získanou tekutinu si vtíráte do postižených vrásčitých partií obličeje. Garantuji vám, že do dvou dnů budete mít obličej jak vyleštěný. I zdravě červený. Může to ale mít vedlejší účinek v podobě teplot, někdy i následné sepse. Týden ale budete boubelatí jak za mlada. Pozor metoda má jednu vadu. Při aplikaci smrdíte jak ras. Když to náhodou nevyjde a vy z toho vyjdete s otravou krve, nevěšte hlavu, ani ty zmiňované celebrity na tom nebyly líp.

Moje metoda je použitelná pouze na vlastní nebezpečí, tudíž nepřijímám žádné reklamace, ani žaloby po případné „odúmrtí“. Hezké slovo, že?

Jako důkaz funkčnosti, přidávám autoportrét po měsíčním používání zmíněné metody.

 

Ladislav Fröde

Ladislav Fröde

Ladislav Fröde

Psát budu o všem, co jsem v životě osobně prožil a jak vnímám dnešní svět. Rád bych to dělal i mírně humornou formou.

Žiju, žiju, dívám se, a zase žiju. Občas něco napíšu a zase pomalu žiju. Doufám, že mi to ještě chvíli vydrží. Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemáš, starosti nepomohou.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora