Plastika s.r.o.,

neděle 21. prosinec 2014 08:37

Geniální neinvazivní metoda, pro zkrášlení povadlých tělesných partií.

Kdysi jsem vás upozorňoval, že pracuji na vývoji nových technologií i medicínských postupů. Tento je určen pro nemajetné důchodce, kteří ještě chtějí svoji image udržet ve snesitelné formě. Technika zákroku je patentovaná, ale já se rozhodl, že ho daruji široké veřejnosti. Z čistě nezištných sociálních a humanitních důvodů. 

Návod na aplikaci. Čistě vyprané plastové prádelní kolíčky vydesinfikujeme nejlépe lihobenzinem, jednotlivé kožní klky napínáme do požadovaného tvaru a pak zafixujeme připraveným kolíčkem. Tento postup opakujeme, až dojde k vyhlazení celé tváře. Je možné použít neomezené množství kolíčků a dají se aplikovat na jakoukoliv partii těla. U žen třeba na hýždě. Je tam jen malý problém, kolíky se nesmí odstranit měsíc, aby došlo k žádanému upevnění tkáně.

Na obličeji je také nutné nechat nástroje měsíc působit a obličejovou tkán je potřeba každý den ošetřovat běžnými kosmetickými zpevňovacími gely, aby došlo ke konečnému efektu. Pozor při aplikaci velkého množství gelu může dojít k nežádoucím účinkům. Je možné se dostat, až k efektu voskové masky.

Dávám to veřejnosti jako vánoční dárek a věřím, že s mojí metodou budete mít neuvěřitelné zážitky. 

Veselé Vánoce

Ladislav Fröde

Ladislav Fröde

Ladislav Fröde

Psát budu o všem, co jsem v životě osobně prožil a jak vnímám dnešní svět. Rád bych to dělal i mírně humornou formou.

Žiju, žiju, dívám se, a zase žiju. Občas něco napíšu a zase pomalu žiju. Doufám, že mi to ještě chvíli vydrží. Má-li problém řešení, nemá smysl dělat si starosti. Když řešení nemáš, starosti nepomohou.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora